Met trots kunnen we meedelen dat KRISTOF STROBBE de nieuwe hoofdtrainer is van K.S.V. Pittem.

Hij zal samen met Steven Verhelst, Diederik Desseyn en keepertrainer Wouter Dhoop één team vormen.  

Kristof zette zijn eerste stappen als doelman bij de jeugd van Maria-Aalter om vervolgens bij Aalter (toen in 4de nationale), Ruiselede, Zwevezele, Oostkamp, H.O. Oedelem en Dosko Kanegem een gevestigde waarde onder de lat worden. 

Als keepertrainer en later trainer leverde hij mooi werk bij Sint-Joris en Beernem, waar hij ook T1 werd. Hij was een aantal jaar werkzaam als T2 bij Zeveren  waarna hij succesvol aan de slag ging bij Maria-Aalter als T1. Kristof was een tweetal jaar terug al keepertrainer bij onze club. Vorig jaar werd hij T2 bij de buren van K.F.C. Meulebeke.

Hij verliet nu Dosko Beveren om bij ons als hoofdtrainer aan de slag te gaan.

We hopen dat hij zijn gedrevenheid en winnaarsmentaliteit op onze spelersgroep kan overbrengen zodat we van veel mooie voetbalmomenten mogen genieten.

Hij kan op deze manier helpen meebouwen aan de toekomstvisie van K.S.V. Pittem. 

We wensen Kristof heel veel succes in zijn nieuwe job!