Laatste nieuws

Volgende speeldag

WEST-VLAANDEREN (31-08-2015-10-09-2015)

KAMPIOENSCHAP

WO 02/09

18:30

PROV. U11 REEKS B NIV 2/1

K. SV DIKSMUIDE A(01972) - K.S.V. A

VR 04/09

20:00

PROV. RES. A

K.S.V. A- K. SP. CLUB BLANKENBERGE A(00048)

ZA 05/09

17:00

GEW. RES. C

K. Z. DENTERGEM(03968) - K.S.V.

ZA 05/09

14:30

PROV. U21 REEKS B NIV 2/1

K.S.V. A - SC ZONNEBEKE A(03675)

ZA 05/09

14:30

PROV. U17 REEKS B NIV 2/1

K.S.V. A - SC ZONNEBEKE A(03675)

ZA 05/09

10:15

GEW. U7 REEKS S NIV. 2

K. VC ARDOOIE(04257) - K.S.V. A

ZA 05/09

09:15

GEW. U7 REEKS T NIV. 2

K.FC AARSELE(04186) - K.S.V. B

ZA 05/09

10:00

PROV. U11 REEKS B NIV 2/1

K.S.V. A - K. FC. MEULEBEKE A(01255)

ZA 05/09

10:00

PROV. U10 REEKS B NIV 2/1

K.S.V. A - K. FC. MEULEBEKE A(01255)

ZA 05/09

09:00

PROV. U9 REEKS D NIV 2/1

K. SK STEENBRUGGE B(04153) - K.S.V. A

ZA 05/09

09:00

PROV. U9 REEKS H NIV 2/1

S.V. WEVELGEM CITY B(02997) - K.S.V. B

ZA 05/09

09:15

PROV. U8 REEKS G NIV 2/1

K. SV DIKSMUIDE A(01972) - K.S.V. A

ZA 05/09

09:15

PROV. U8 REEKS H NIV 2/1

K. SV DIKSMUIDE B(01972) - K.S.V. B

ZO 06/09

15:00

II PROV. A

K.S.V. - V.V. TIELT(00218)

ZO 06/09

09:30

PROV. U15 REEKS B NIV 2/1

F.C.E. KUURNE A(09486) - K.S.V. A

ZO 06/09

10:00

PROV. U13 REEKS B NIV 2/1

S.K. EERNEGEM A(02777) - K.S.V. A

ZO 06/09

10:00

PROV. U12 REEKS B NIV 2/1

F.C.E. KUURNE A(09486) - K.S.V. A

     



Voor tornooien : 

zie ook Tab Matchen voor alle verdere gedetailleerde info

U kan het overzicht van de kalender op socceronline via deze link bereiken





Supportersetentje !!

 

 Zondag 6 september 2015

Thuiswedstrijd : KSV – VV TIELT

               - aperitief (2x)
               - beenhesp met warme groentjes en gratin aardappelen
                        champignon- of pepersaus 
               - koffie+gebak
               - 3 consumpties
               - inkom inbegrepen
                ==>voor 30€

                Voor de kindjes < 12j : frietjes met frikandel en drankje

 

vanaf 11h30 in de sporthal Pittem


Meer info en inschrijven : Geert Maddens (0479/594761) of in de cafetaria

 

 

 





Trainingsuren Ploegen

U6

 

 

U7

 

Woensdag

18h00 tot 19h00

 

Maandag

18h00 tot 19h00

Eerste training

26.08.2015

 

Woensdag

18h00 tot 19h00

 

 

 

Eerste training

06.08.2015

 

 

 

 

 

U8

 

 

U9

 

Maandag

17h00 tot 18h00

 

Maandag

18h15 tot 19h30

Woensdag

17h00 tot 18h00

 

Woensdag

18h15 tot 19h30

Eerste training

05.08.2015

 

Eerste training

05.08.2015

 

 

 

 

 

U10

 

 

U11

 

Maandag

18h30 tot 19h30

 

Maandag

18h45 tot 19h45

Woensdag

18h30 tot 19h30

 

Woensdag

18h45 tot 19h45

Eerste training

11.08.2015

 

Eerste training

Ardooie ??

 

 

 

 

 

U12

 

 

U13

 

Dinsdag

18h00 tot 19h15

 

Dinsdag

18h00 tot 19h00

Woensdag

18h00 tot 19h15

 

Donderdag

18h00 tot 19h00

Eerste training

Ardooie

08.08.2015

 

Eerste training

13.08.2015

 

 

 

 

 

U15

 

 

U17

 

Maandag

19h30 tot 20h45

 

Maandag

19h30 tot 21h00

Woensdag

19h30 tot 20h45

 

Woensdag

19h30 tot 21h00

Eerste training

22.07.2015

 

Eerste training

22.07.2015

 

 

 

 

 

U21

 

 

 

 

Woensdag

19h30 tot 21h00

 

 

 

Vrijdag

19h30 tot 21h00

 

 

 

Eerste training

Koolskamp

22.07.2015

 

 

 

 

Keepertrainer :

-          U10 U11 U12 U13 U15      :              donderdag            van 18h00 tot 19h00

-          U17 U21                               :              donderdag            van 19h00 tot 20h00

 





Bekijk alle berichten...